Menu:

KLASA I

Wychowawca: LENA ŻMUDZIŃSKA

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

religia

 

zaj.rozw.

 

edu.wczesn.

 

W-F

 

edu.wczesn.

 

 

2

informatyka

 

edu.wczesn.

 

edu.wczesn.

 

edu.wczesn.

 

edu.wczesn.

 

 

3

edu.wczesn.

 

edu.wczesn.

 

edu.wczesn.

 

edu.wczesn.

 

muzyka

 

 

4

edu.wczesn.

 

W-F

 

j.angielski

 

edu.wczesn.

 

j.angielski

 

 

5

edu.wczesn.

     

religia

     

W-F

 

 

                               

 

 

 

KLASA II

Wychowawca: ANETA MUSIAŁ

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

informatyka

 

edu.wczesn.

 

zaj.rozw.

 

edu.wczesn.

 

edu.wczesn.

 

2

edu.wczesn.

 

edu.wczesn.

 

edu.wczesn.

 

edu.wczesn.

 

edu.wczesn.

 

3

edu.wczesn.

 

religia

 

edu.wczesn.

 

W-F

 

edu.wczesn.

 

4

j.angielski

 

j.angielski

 

W-F

 

religia

 

edu.wczesn.

 

5

       

plastyka

     

muzyka

 
                             

 

KLASA III

Wychowawca: RENATA PRUCIAK

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

edu.wczesn.

 

religia

 

edu.wczesn.

 

religia

 

edu.wczesn.

 

2

edu.wczesn.

 

edu.wczesn.

 

edu.wczesn.

 

edu.wczesn.

 

edu.wczesn.

 

3

j.angielski

 

edu.wczesn.

 

muzyka

 

edu.wczesn.

 

W-F

 

4

edu.wczesn.

 

edu.wczesn.

 

informatyka

 

W-F

 

edu.wczesn.

 

5

zaj.rozw.

 

W-F

 

zaj.rozw.

     

j.angielski

 
                             

 

 

 

KLASA V

Wychowawca: EWA ŁĘGOWIK

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

j.polski

 

matematyka

 

j.polski

 

historia

 

W-F

 

2

j.angielski

 

biologia

 

j.polski

 

religia

 

W-F

 

3

geografia

 

historia

 

W-F

 

matematyka

 

j.angielski

 

4

informatyka

 

religia

 

technika

 

j.polski

 

zaj. z wych.

 

5

matematyka

 

muzyka

 

matematyka

 

j.angielski

 

j.polski

 

6

W-F

             

plastyka

 

7

WDŻ I sem

                 
                             

 

KLASA VI

Wychowawca: ALEKSANDRA KOŁACZKOWSKA

 

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

1

---

 

W-F

 

j.angielski

 

j.polski

 

j.polski

 

2

biologia

 

religia

 

j.polski

 

matematyka

 

historia

 

3

matematyka

 

informatyka

 

geografia

 

religia

 

matematyka

 

4

historia

 

matematyka

 

muzyka

 

j.angielski

 

zaj. z wych.

 

5

j.polski

 

j.angielski

 

W-F

 

W-F

 

technika

 

6

j.polski

 

plastyka

 

zaj.rozw.

 

W-F

     

7

WDŹ II sem

                 
                               

 

KLASA VII

Wychowawca: ARLETA ŁĄPIEŚ

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1

biologia

 

geografia

 

j.polski

 

fizyka

 

zaj.rozw.

 

2

j.polski

 

W-F

 

j.polski

 

historia

 

j.angielski

 

3

fizyka

 

matematyka

 

j.angielski

 

j.polski

 

chemia

 

4

matematyka

 

informatyka

 

matematyka

 

matematyka

 

zaj. z wych.

 

5

historia

 

chemia

 

biologia

 

religia

 

j.polski

 

6

plastyka

 

religia

 

W-F

 

j.angielski

 

geografia

 

7

j.niemiecki

 

j.niemiecki

 

W-F

 

W-F

 

muzyka

 

8

WDŻ I sem

                 
                             

 

KLASA VIII

Wychowawca: AGNIESZKA DRÓŻDŻ

 

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

1

j.polski

 

fizyka

 

W-F

 

matematyka

 

WOS

 

2

matematyka

 

matematyka

 

j.angielski

 

fizyka

 

matematyka

 

3

chemia

 

geografia

 

chemia

 

historia

 

j.polski

 

4

biologia

 

WOS

 

j.polski

 

j.polski

 

zaj. z wych.

 

5

j.angielski

 

religia

 

informatyka

 

j.polski

 

j.niemiecki

 

6

historia

 

j.niemiecki

 

EDB

 

religia

 

w-f

 

7

W-F

 

zaj. rozwijające

 

MAT do egzam.

 

j.angielski

 

w-f

 

8

WDŻ II sem

                 
                               

 

Aktualności

Galeria zdjęć

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Widzowie
    Widzów
    ul. Żwirki i Wigury 16
    42-282 Kruszyna
  • +48 34 320 28 08